Udział szkoły projekcie Euroweek

Drugiego września, po rozpoczęciu Roku Szkolnego grupa uczniów z klas szóstych i siódmych pod opieką Pana Jacka Biskupskiego i Pani Katarzyny Kamińskiej wyjechała na 5-dniowy obóz językowy #Euroweek 🇪🇺 w Międzygórzu😎. W poniedziałkowy wieczór poznali wolontariuszy z Indii, Indonezji, Peru i Turcji oraz kolegów i koleżanki ze szkoły we Wrocławiu i Krakowa. Uczniowie szybko znaleźli nowych znajomych i już kolejnego dnia wspólnie pracowali💪 w grupach przygotowując różne zadania w języku angielskim🇬🇧. Poznali nowe kultury i zwyczaje, ćwiczyli umiejętności mówienia oraz przygotowania kreatywnych występów na „Night Show”.👏 A po całym dniu czekała na nich dyskoteka. Oto kilka zdjęć podsumowujących udział w projekcie: