OFETA ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH
W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 88 W WARSZAWIE
Zajęcia bezpłatne | |||
nazwa zajęć | prowadzący | dzień/godzina | sala |
Dodatkowa godzina – z puli Dyrektora – kl. 2a | Beata Janocińska | czwartek 10.50-11.35 | 04 |
Dodatkowa godzina – z puli Dyrektora – kl. 2b | Grażyna Kromska | środa 11.55-12.40 | 07 |
Dodatkowa godzina – z puli Dyrektora – kl. 2c | Małgorzata Dziedzia | czwartek 10.50-11.35 | 02 |
Dodatkowa godzina – z puli Dyrektora – kl. 2d | Monika Wultańska | piątek 11.55-12.40 | 01 |
Dodatkowa godzina – z puli Dyrektora – kl. 3a | Monika Przybylińska | wtorek 8.00-8.45 | 12 |
Dodatkowa godzina – z puli Dyrektora – kl. 3b | Jolanta Brzywczy | środa 8.55-9.40 | 09 |
Dodatkowa godzina – z puli Dyrektora – kl. 3c | Anna Cyrankowska | środa 8.00-8.45 | 11 |
Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego | Adriana Karska – kl. 8a Ewa Ryłko – kl. 8b | czwartek 9.55-10.40 środa 8.00-8.45 | 16 26 |
Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego | Aleksandra Bieniek – kl. 8a Katarzyna Kamińska – kl. 8b | środa 8.00-8.45 wtorek 11.55-12.40 | 22 23 |
Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z matematyki | Elwira Dębowska-Szubra – kl. 8a Katarzyna Sztyler – kl. 8b | poniedziałek 13.00-13.45 czwartek 13.55-14.40 | 24 18 |
Koło matematyczne dla uczniów klas 6 | Katarzyna Sarnecka | czwartek 13.00-13.45 | 15 |
Chór szkolny dla uczniów klas 4-8 | Beata Janocińska | poniedziałek 14.40 | 19 |
SKS – kl. 4-6 | Magdalena Bonder | poniedziałek/czwartek 15.40-16.40 | hala sportowa/sala gimnastyczna |
SKS – kl. 6-8 | Małgorzata Kulig | poniedziałek/środa 15.40-16.40 | hala sportowa/sala gimnastyczna |
Zajęcia płatne | |||
Siatkówka | UKS Krótka | wtorek/czwartek 17.00-20.00 | sala gimnastyczna |
Karate | KUMITE | poniedziałek/środa 16.45-20.00 piątek 18.00-19.30 | sala gimnastyczna |
Akrobatyka | AKTOGIBEK | poniedziałek/piątek 16.00-17.00 | siłownia |
Zajęcia taneczne | ZUMBA | poniedziałek 13.45-14.30 | siłownia |
Akrobatyka | Akro Kids | wtorek/czwartek 14.15-16.15 | siłownia |
Zajęcia szachowe | Paweł Dudziński | wtorek 14.25-15.10 | pracownia techniczna |
Język angielski | ENJOY | poniedziałek 14.45-15.30 wtorek 14.30-15.15 środa 14.45-15.30 15.40-16.25 czwartek 14.30-15.15 piątek 14.30-15.15 | 15 |
Warsztaty robotyki i programowania | F.H.U. ZIOMAS | poniedziałek/piątek 14.30-15.30 | 14 |
Zajęcia sportowe – kl. 3-4 (dziewczęta) | Klub „Ósemka” – Magdalena Bonder | poniedziałek 15.40-16.40 | hala sportowa/sala gimnastyczna |
Zajęcia sportowe – kl. 0-2 | Klub „Ósemka” – Małgorzata Kulig | wtorek 11.35-12.20 (kl. 0, 1a, 1c) 13.45-14.40 (kl. 1b, 1d) 14.30-15.15 (kl. 2a, 2b, 2c, 2d) środa 13.45-14.40 (kl. 1b, 1d) 14.30-15.15 (kl. 0, 1a, 1c) | hala sportowa/sala gimnastyczna |
Zajęcia sportowe – kl. 2-8 | Klub „Ósemka” – Igor Szostak | wtorek 13.45-14.45 (kl. 3 i 4) środa 12.40-13.25 (klasy 2) 14.00-15.30 (kl. 5 i 6) 15.30-17.00 (kl. 7 i 8) czwartek 14.45-16.15 (kl. 5 i 6) 16.15-17.45 (kl. 7 i 8) | hala sportowa/sala gimnastyczna |
MatCraft | Kid Constructor | czwartek 14.30-16.30 piątek 15.30-16.30 | pracownia techniczna |
Zbiórki harcerskie | ZHP | poniedziałek 17.30-19.00 (dziewczęta) piątek 17.30-19.00 (chłopcy) | siłownia |
Zbiórki zuchów | ZHP | czwartek 17.15-18.45 | siłownia |