2 wrzesień

Jeszcze słońce grzeje, jeszcze, jeszcze kwitną astry,
Ale czas pożegnać kochane wakacje – zieleń liści, zapach róż.
Żegnajcie nam wakacje – witaj nasza szkoło!

Elżbieta Zechenter- Spławińska

Tak niedawno rozstawaliśmy się w dobrych humorach i witaliśmy wakacje, a już ponownie spotykamy się w murach naszej szkoły.

2 września 2024 r. odbył się uroczysty apel z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Swoją obecnością zaszczycił nas Zastępca Burmistrza Dzielnicy Włochy – pan Dominik Wymysłowski. W tym dniu szczególnie ciepło zostali powitani uczniowie, którzy po raz pierwszy rozpoczną naukę w naszej szkole.

Wszystkim uczniom życzymy dużo pozytywnej energii i entuzjazmu, ciekawych wyzwań oraz nieustającej chęci do odkrywania świata. Potraktujcie naukę w naszej szkole jako fascynującą przygodę, która daje szansę rozwoju i zdobywania wiedzy oraz poznawania nowych przyjaciół. Rodzicom życzymy wytrwałości i wielu powodów do dumy.