9 marca 2019 roku uczniowie z naszej szkoły, którzy przeszli eliminacje na trzech różnych poziomach klasowych: klasy 4-5, 6-7, 8 i gimnazja, wzięli udział w przesłuchaniach indywidualnych podczas finału konkursu recytatorskiego poezji angielskiej. Konkurs ten został zorganizowany przez  Społeczną Szkołę Podstawową nr 30 oraz Społeczne Gimnazjum nr 5 w Warszawie przy ul. Astronautów 11.

Po przesłuchaniach wszyscy obecni zostali zaproszeni na przedstawienie przygotowane przez uczniów klas trzecich pt. „Squash &Squeeze – a musical “We Will Rock You” .

Podczas części oficjalnej zostały przyznane nagrody. Uczniowie z naszej szkoły wspaniale zaprezentowali  swoje umiejętności recytatorskie w języku angielskim.  Nasi laureaci to:

• POEMS FOR CHILDREN – CREEPY CRAWLIES – Artur Łukuć III miejsce
  • POEMS FOR YOUNG LEARNERS SOARING EGALES – Kasia Chu III miejsce
  • ENGLISH POETRY WISE OWLES – Emilia Dec II miejsce

Gratulujemy naszym laureatom i życzymy im jeszcze więcej sukcesów językowych.

Nauczyciele j. angielskiego

Ewelina Błaszczak