Święta , święta i po świętach

A wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr 88 im. Gabriela Narutowicza rozpoczęli je w poczuciu dobrze wypełnionej misji. Od wielu lat, kilka dni przed Bożym Narodzeniem  organizują Wigilię dla samotnych i bezdomnych.  Tak też było przed tegorocznymi świętami.

W sobotę, 17 grudnia, zjawili się licznie, aby przygotować stoły i potrawy. O 10.30 wszystko było gotowe. I chociaż goście nie przybyli tak licznie jak zazwyczaj - może znaleźli już swoje miejsce na ziemi -  wigilia udała się. Jak co roku dopisali absolwenci szkoły. Cieszy fakt, że czują się z nią związani i chętnie służą pomocą.

Podobnie jak w latach ubiegłych, w czasie od listopada do grudnia  wolontariusze prowadzili akcję „Serduszko dobroci”. Zebrane produkty, zarówno spożywcze, jak i środki czystości, dotarły przed świętami do Domu Samotnej Matki na Białołęce. Udało  nam się także przygotować paczki dla najbardziej potrzebujących rodzin naszej społeczności szkolnej. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nas w działaniach.

    Irena Kisielew

Więcej zdjęć dostępnych w zakładce: GALERIA

 

Szanowni Państwo,

      W sobotę 17 grudnia 2016r., podobnie jak w latach poprzednich ,  wolontariusze  naszej szkoły organizują Wigilię dla Samotnych
i Bezdomnych. Fundusze na ten cel gromadzimy przez  wiele miesięcy. Nie są one jednak  na tyle duże, abyśmy mogli przyjąć wszystkich potrzebujących.

       Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie w postaci ciast, śledzi
w kubełkach i  ryb, z których życzliwy nam od lat Pan Marek, zrobi rybę
w jarzynach.

 Będziemy wdzięczni za każdy dar.

                                                                                     Wolontariusze
oraz  opiekun
Irena Kisielew

                                                                     tel. 518 143 625