Ważny komunikat!

W wyniku niedzielnego ponadnormatywnego opadu oraz wichury, zalana została Szkoła Podstawowa nr 88 przy ul. Radarowej 4B. Obecnie w budynku przeprowadzane są działania naprawcze. Został do tego powołany specjalny zespół, którego celem jest jak najszybsze usunięcie skutków nawałnicy.

Wszystkie naprawy będą przeprowadzone przez firmę realizującą rozbudowę tej placówki i zostaną sfinansowane z ubezpieczenia obejmującego prace budowalne. Obecnie ubezpieczyciel przygotowuje na miejscu ich wycenę.

Prowadzenie zajęć w trybie zdalnym lub hybrydowym możliwe jest wyłącznie po spełnieniu co najmniej jednej z dwóch przesłanek: potwierdzonego zakażenia koronawirusem wśród uczniów lub włączenia szkoły do tzw. strefy żółtej lub czerwonej.

W związku z zaistniałą sytuacją, do zakończenia naprawy, powstała konieczność rozlokowania uczniów w najbliższych placówkach.

O zmianach w organizacji zajęć rodzice będą informowani przez system Librus.

Piotr Daniluk
Rzecznik prasowy