Najserdeczniejsze życzenia świąteczne przesyła Samorząd Uczniowski

Mikołajki

7 grudnia zagościła na lekcjach online świąteczna atmosfera. Wielu uczniów przyłączyło się do akcji „Kto przebrany – nie pytany”.

SU

Bezpieczne ferie 2021 prezentacja Michał Denkiewicz 6d

Regulamin samorządu uczniowskiego

Mikołajki

Dnia 7 grudnia w naszej szkole będziemy obchodzić mikołajki.
Akcja odbędzie się pod hasłem “Kto przebrany – nie pytany”.

Osoby, które usiądą w przebraniu przed ekran monitora na 45 minut nie będą odpytywane z poprzedniej lekcji.
(Prace domowe muszą mieć, kartkówki i sprawdziany – piszą.)

Selfie wykonane w przebraniu, zrobione w czasie pracy na lekcji, przesyłajcie na adres: m.wultanska@sp88.edu.pl. Umieścimy je w zakładce SU na stronie internetowej szkoły.

Przesłanie zdjęcia wiążę się z wyrażeniem zgody na publikację.

Wybory Samorządu Uczniowskiego 2020

W dniu 16 października 2020 roku odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Przed tym wydarzeniem uczniowie zapoznali się z programami wyborczymi kandydatów. Były to plakaty, prezentacje w programie PowerPoint oraz krótkie filmiki. Gospodarze klas chcieli zachęcić swoich szkolnych kolegów, żeby to na nich oddali swe głosy. Podczas kampanii kandydaci przedstawili swoje pomysły dotyczące tego, w jaki sposób można urozmaicić pobyt w szkole i sprawić, aby był bardziej interesujący.

W drodze demokratycznego głosowania do Zarządu SU zostali wybrani:

• Filip Chudoń 7d – przewodniczący,
  • Marta Nguyenova 8c – wiceprzewodniczący,
  • Kaja Sobczuk 7b – sekretarz,
  • Michał Denkiewicz 6d – skarbnik.

Sekretarz SU – Kaja Sobczuk

Wybieramy Samorząd Uczniowski

Dnia 3 października 2018 roku w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.

Głosowanie poprzedziła kampania wyborcza – społeczność szkolna mogła zapoznać się z propozycjami ubiegających się o miejsca w Radzie Samorządu Uczniowskiego poprzez plakaty oraz kilkuminutowe filmiki, w których kandydaci przekonywali, by właśnie na nich oddać swój głos.

W drodze demokratycznego głosowania, do Rady Samorządu Uczniowskiego, zostali wybrani:

Patryk Czermak kl. VIII b – Przewodniczący,

Zuzanna Modzelewska kl. VII a – Zastępca Przewodniczącego,

Maja Kulczycka kl. VI a – Sekretarz.