Szanowni Państwo

Z wielką radością informuję, że dnia 26.03.2019 r. odbył się Koncert Finałowy 12. konkursu piosenki angielskiej organizowanego przez Międzynarodową Szkołę Podstawową Meridian w Okęckiej Sali Widowiskowej.

Wydarzenie objęte było patronatem Burmistrza dzielnicy Warszawa Włochy.
Uczennice:
Zofia Adamczyk, Łucja Łopaciuk, Maja Strudzińska, Klaudia Foltyn, Iga Janocińska, Zuzia Piskorz , Matylda Kulczycka, Natalia Neska, Magdalena Augustyniuk, Urszula Milancej, Ewa Wrzesińska, Gabriela Szydlik, Antonina Madej, Klara Kolczyńska, Karolina Hysek, Marta Rosiak, Oliwia Iwaniuk, Patrycja Woźniak, Julia Tyrc, Maja Kulczycka, Wiktoria Kulpińska, Julia Poniatowska, Wiktoria Janocińska, Blanka Zaleska, Amelia Okienczyc, Maja Mrowiec, reprezentowały naszą szkołę i otrzymały  wyróżnienie specjalne w kategorii zespół wokalny.
1. miejsce w kategorii soliści zajęła
Łucja Łopaciuk z klasy lll a
Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu.
Beata Janocińska

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.