Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału – tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień.

James Madison

Utalentowani uczniowie mieli po raz kolejny okazję popracować nad kulturą słowa oraz sztuką interpretacji poezji. Czworo uczniów z klas IV-VII wzięło udział w  XVI Wojewódzkim Konkursie  Recytatorskim Poezji Religijnej „Usłysz, Panie, moje słowa”, który został zorganizowany dla uczczenia czterdziestej rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Papieża. Wysoki poziom artystyczny prezentowany przez naszych podopiecznych, przyczynił się do ogromnych sukcesów.

Laureatką  XVI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej została Amelia Okienczyc z kl. VIIa. Uczennica zajęła 2. miejsce.

Natomiast tytuł finalisty zdobyli: Franciszek Janicki z kl. VIIa oraz Artur Łukuć z kl. IVa.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Eliza Gajewska, Monika Przybylińska