Szanowni Rodzice

Dyrektor Szkoły uprzejmie informuję, że z uwagi na przesunięcie w harmonogramie robót budowlanych i pismo w tej sprawie z Wydziału Infrastruktury i Inwestycji z prośbą o przesunięcie rozpoczęcia zajęć dydaktycznych w placówce, w oparciu o rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 13 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach, działalność Szkoły Podstawowej nr 88 w Warszawie ul. Radarowa 4b, za zgodą organu prowadzącego, ulega zawieszeniu na okres od 1.09 do 4.09.2020 r.
Tym samym rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 jest zaplanowane na dzień 7 września 2020 r. Szczegóły dotyczące rozpoczęcia roku szkolnego znajdują się na stronie szkoły w zakładce Dla Rodziców -> kalendarz szkolny.

Z poważaniem
Ada Kołakowska


Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.