Szanowni Rodzice

Zgodnie z decyzją Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st Warszawy, w związku z zalaniem budynku Szkoły Podstawowej Nr 88, zaszła konieczność przeniesienia zajęć do najbliżej usytuowanych placówek oświatowych oraz innych obiektów spełniających wymagania dot. zapewnienia bezpieczeństwa uczniów. Do czasu znalezienie innego, spełniającego oczekiwaniami Rodziców, miejsca dla działalności Szkoły, obowiązuje następująca relokacja:

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 87 – klasy 2, 3, 4, 6 i 8

Szkoła Podstawowa nr 227 – klasy 5, 7

Przedszkole nr 78 – oddział przedszkolny

Sala w dyspozycji Domu Kultury Włochy, ul. 1 Sierpnia 36a – klasa 3b

Sala przy parafii Św. Franciszka z Asyżu – klasy 1

Jednocześnie informuję, że za zgodą Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy zajęcia w Szkole Podstawowej Nr 88 im. Gabriela Narutowicza zostają zawieszone na okres od 7.09. do 09.09. 2020 r.

W związku z powyższym w dniu 7 września o godzinie 9.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne Dyrektora Szkoły i Wychowawców z Rodzicami uczniów klas 1 i oddziału przedszkolnego, zamiast planowanego uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego.

Zamiast uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego w klasach 2 – 8 odbędą się spotkania
z Wychowawcami w formie wcześniej ustalonej, na których poznacie Państwo szczegóły organizacji pracy Szkoły.

Z poważaniem
Ada Kołakowska


Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.