Nie ma nic wspanialszego niż pomoc drugiemu człowiekowi. Dlatego też w dniu 08.03.2019 roku w naszej szkole został zorganizowany koncert charytatywny. Zebrane podczas tego dnia pieniądze przeznaczone zostały na zakup tzw. pocieszaczy dla dzieci z Centrum Zdrowia Dziecka, a dedykowane było osobom z okolicy – dzięki którym życie tych najmniejszych, choć przez chwilę stanie się radośniejsze.

Z okazji Dnia Kobiet, każda z Pań otrzymała kwiatek wykonany przez uczniów klas 1-3. Następnie na scenie swoje umiejętności wokalne zaprezentowali utalentowani uczniowie. Rodzice wspierali piosenkarzy poprzez śpiewanie wraz z nimi. Występy wszystkich wykonawców poruszyły nie tylko ciało, ale i duszę.

W połowie koncertu dzieci zaprezentowały wyjątkowy pokaz pt: „Znani i Lubiani”, w którym można było zobaczyć takie osobistości jak: Ariane Grande, Johna Teravolta, Magdę Gesler czy Rihannę.

Na koniec wystąpiła urocza i uzdolniona uczennica pierwszej klasy Iga Janocińska, która zaprezentowała krótki, ale pełen trudnych ruchów taniec łączący elementy akrobatyki – jej występ wywołał na twarzach zgromadzonych zarówno uśmiech, jak i łzy wzruszenia.

Osoby organizujące koncert i artyści są niezmiernie wdzięczni za wrażliwość, otwarte serca oraz wsparcie szczytnego celu. Nie ma nic wspanialszego niż pomoc drugiemu człowiekowi.

Beata Janocińska

Ewelina Błaszczak


Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.