Od 25.05.2020r. szkoła prowadzi zajęcia opiekuńczo wychowawcze dla klas 1-3 oraz konsultacje dla klas 8, a od 1.06.2020 dla pozostałych uczniów szkoły. W związku z tym prosimy o zapoznanie się z aktualnie obowiązującymi w szkole zasadami i organizacją.

Rodzice

Po wejściu do szkoły zostaniecie poproszeni o podpisanie zgody na mierzenie temperatury dziecka, oświadczenia o zapoznaniu się z aktualnie obowiązującymi procedurami w szkole oraz wypełnienie krótkiej ankiety. Bez podpisanych dokumentów wasze dzieci nie będą mogły przebywać na terenie szkoły. Wszystkie informacje znajdziecie w aktualnie obowiązującym zarządzeniu Dyrektora szkoły. Dokumenty możecie dostarczyć już wypełnione lub wypełnić na miejscu w szkole. Dostarczenie wypełnionych druków znacznie przyspieszy cały proces.

Uczniowie

Przestrzegajcie poleceń nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły. Zapoznajcie się z krótką instrukcją z najważniejszymi zasadami, które was obowiązują.
Instrukcja postępowania dla ucznia

Organizacja zajęć i dyżury nauczycieli

Zajęcia opiekuńczo wychowawcze dla klas 1 – 3:
Dyżury wychowawców

Harmonogram konsultacji:
Klasy 1-3
Klasy 4-8


Zarządzenie Dyrektora nr 7

Dyrektor szkoły wprowadza zarządzenie nr 7 z dnia 22 maja 2020 w sprawie wprowadzenia w Szkole Podstawowej Nr 88 im. Gabriela Narutowicza w Warszawie zajęć opiekuńczo-wychowawczych z elementami dydaktyki dla klas 1-3 oraz konsultacji dla uczniów klas VIII od dnia 25 maja 2020r. oraz konsultacji dla wszystkich uczniów szkoły od dnia 1 czerwca 2020r.


Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.