Wyniki konkursu Kangur matematyczny 2017:

Klasy drugie:

Michał Denkiewicz wynik bardzo dobry
Pola Stańczyk wyróżnienie

Klasy trzecie:

Marta Antoniewicz wyróżnienie
Stanisław Kowalczyk wyróżnienie
Marta Rosiak wyróżnienie

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Podwójny sukces SP nr 88 w jubileuszowym 40. Konkursie Recytatorskim „Warszawska Syrenka”

Kolejna edycja Dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka” za nami. Podobnie jak w latach ubiegłych, również i w tym roku Szkoła Podstawowa nr 88 odniosła sukces. Jednak podczas Gali Laureatów w Domu Kultury Włochy okazał się on spektakularnym sukcesem, który przerósł nasze najśmielsze oczekiwania!

W gronie laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły, zajmując czołowe miejsca:

w kategorii klas I-III:

I miejsce Artur Łukuć kl. 2a
III miejsce Antosia Madej kl. 3c
wyróżnienia:

Sebastian Klimiuk kl. 1a
Tomasz Bui kl. 2a
Marta Antoniewicz kl. 3d

w kategorii klas IV- VI:

I miejsce Mikołaj Nowowiejski kl. 5a
II miejsce Franek Janicki kl. 5a
wyróżnienia:

Zofia Tarka kl. 4b
Gabriel Serwin kl. 6b

Zwycięzcy, tj. laureaci I miejsc – Artur i Mikołaj będą reprezentować Dzielnicę Włochy w etapie mazowieckim „Warszawskiej Syrenki”.

„…Nie wierzę”, ,,Nie mogę wydobyć słowa”, ,,Warto było…” to słowa uczniów, którzy pełni emocji odbierali dyplomy i nagrody. Wielka to radość, kiedy talent dziecka i trud nauczyciela przynoszą tak duży sukces. Daje on satysfakcję zarówno laureatom, jak i nauczycielom przygotowującym do konkursu, dla szkoły zaś stanowi olbrzymie wyróżnienie.

Wszystkim tegorocznym uczestnikom konkursu, młodszym i starszym, gratulujemy i życzymy tak wysokich osiągnięć w kolejnych edycjach, pozostałych zaś zachęcamy do wzięcia w nich udziału. Warto !!! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Monika Przybylińska i Irena Kisielew,
nauczyciele przygotowujący do konkursu